Inanna Publications and Education Inc. Paperback English
Lawrencia's Last Parang
A Memoir of Loss and Belonging as a Black Woman in Canada
Regular price
£10.95
- Unit price
- / per
Inanna Publications and Education Inc. Paperback English
Lawrencia's Last Parang
A Memoir of Loss and Belonging as a Black Woman in Canada
Regular price
£10.95
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Tuesday, 19th May and Wednesday, 20th May
Delivery expected between Tuesday, 19th May and Wednesday, 20th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781771338097 Publisher Inanna Publications and Education Inc. Format Paperback Condition New Language English Publication Date 20 Jun 2023 Number of Pages 180 Width 22.9 cm Height 15.3 cm Depth 1.0 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781771338097 |
|---|---|
| Publisher | Inanna Publications and Education Inc. |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 20 Jun 2023 |
| Number of Pages | 180 |
| Width | 22.9 cm |
| Height | 15.3 cm |
| Depth | 1.0 cm |