Aureus Publishing Hardback English
The "Searchers" and Me
A History of the Legendary Sixties Hitmakers
By Frank Allen
Regular price
£25.00
- Unit price
- / per
Aureus Publishing Hardback English
The "Searchers" and Me
A History of the Legendary Sixties Hitmakers
By Frank Allen
Regular price
£25.00
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Wednesday, 8th April and Thursday, 9th April
Delivery expected between Wednesday, 8th April and Thursday, 9th April
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781899750412 Publisher Aureus Publishing Format Hardback Condition New Language English Publication Date 2 Apr 2009 Number of Pages 433 Width 18.3 cm Height 25.4 cm Depth 3.6 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781899750412 |
|---|---|
| Publisher | Aureus Publishing |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 2 Apr 2009 |
| Number of Pages | 433 |
| Width | 18.3 cm |
| Height | 25.4 cm |
| Depth | 3.6 cm |