15% off
Prestel Hardback English
13 Artists Children Should Know
Regular price
£11.99
£10.19
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Prestel Hardback English
13 Artists Children Should Know
Regular price
£11.99
£10.19
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
Offers profiles of thirteen artists, from Leonardo da Vinci to Andy Warhol, presents a few of their best-known works, and discusses their styles and techniques.
-
Product ID / ISBN / EAN 9783791341736 Publisher Prestel Format Hardback Condition New Language English Publication Date 1 Mar 2009 Number of Pages 48 Width 24.7 cm Height 28.5 cm Depth 1.2 cm
Offers profiles of thirteen artists, from Leonardo da Vinci to Andy Warhol, presents a few of their best-known works, and discusses their styles and techniques.
| Product ID / ISBN / EAN | 9783791341736 |
|---|---|
| Publisher | Prestel |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 1 Mar 2009 |
| Number of Pages | 48 |
| Width | 24.7 cm |
| Height | 28.5 cm |
| Depth | 1.2 cm |