15% off
Helene Lesger Books Hardback English
A Book about Bread
A Baker's Manual
Regular price
£30.00
£25.50
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Helene Lesger Books Hardback English
A Book about Bread
A Baker's Manual
Regular price
£30.00
£25.50
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched today with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
Clear and throroughly checked instructions and recipes for baking artisan bread.
-
Product ID / ISBN / EAN 9789464710717 Publisher Helene Lesger Books Format Hardback Condition New Language English Publication Date 28 Oct 2023 Number of Pages 240 Width 26.9 cm Height 20.9 cm Depth 2.5 cm
Clear and throroughly checked instructions and recipes for baking artisan bread.
| Product ID / ISBN / EAN | 9789464710717 |
|---|---|
| Publisher | Helene Lesger Books |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 28 Oct 2023 |
| Number of Pages | 240 |
| Width | 26.9 cm |
| Height | 20.9 cm |
| Depth | 2.5 cm |