Inanna Publications and Education Inc. Paperback English
A Generous Spirit
Selected Works by Beth Brant
Edited by Janice Gould
Regular price
£10.95
- Unit price
- / per
Inanna Publications and Education Inc. Paperback English
A Generous Spirit
Selected Works by Beth Brant
Edited by Janice Gould
Regular price
£10.95
- Unit price
- / per
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781771336857 Publisher Inanna Publications and Education Inc. Format Paperback Condition New Language English Publication Date 1 Dec 2019 Number of Pages 200 Width 21.5 cm Height 13.7 cm Depth 1.7 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781771336857 |
|---|---|
| Publisher | Inanna Publications and Education Inc. |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 1 Dec 2019 |
| Number of Pages | 200 |
| Width | 21.5 cm |
| Height | 13.7 cm |
| Depth | 1.7 cm |