15% off
Carcanet Press Ltd Paperback English
A Kingdom of Love
By Rachel Mann
Regular price
£9.99
£8.49
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Carcanet Press Ltd Paperback English
A Kingdom of Love
By Rachel Mann
Regular price
£9.99
£8.49
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched today with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Wednesday, 27th May and Thursday, 28th May
Delivery expected between Wednesday, 27th May and Thursday, 28th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
Trans woman writer and Anglican parish priest, Rachel Mann, interrogates the place of faith and myth in a secular world.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781784108571 Publisher Carcanet Press Ltd Format Paperback Condition New Language English Publication Date 26 Sep 2019 Number of Pages 72 Width 13.5 cm Height 21.6 cm Depth 0.4 cm
Trans woman writer and Anglican parish priest, Rachel Mann, interrogates the place of faith and myth in a secular world.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781784108571 |
|---|---|
| Publisher | Carcanet Press Ltd |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 26 Sep 2019 |
| Number of Pages | 72 |
| Width | 13.5 cm |
| Height | 21.6 cm |
| Depth | 0.4 cm |