Floating Opera Press Paperback English
A Queer Theory of the State
Regular price
£12.99
- Unit price
- / per
Floating Opera Press Paperback English
A Queer Theory of the State
Regular price
£12.99
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9783982389462 Publisher Floating Opera Press Format Paperback Condition New Language English Publication Date 1 Mar 2024 Number of Pages 92 Width 17.0 cm Height 12.2 cm Depth 0.8 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9783982389462 |
|---|---|
| Publisher | Floating Opera Press |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 1 Mar 2024 |
| Number of Pages | 92 |
| Width | 17.0 cm |
| Height | 12.2 cm |
| Depth | 0.8 cm |