BPP Learning Media Paperback English
ACCA Strategic Business Reporting
Exam Practice Kit
Regular price
£28.00
- Unit price
- / per
BPP Learning Media Paperback English
ACCA Strategic Business Reporting
Exam Practice Kit
Regular price
£28.00
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Tuesday, 19th May and Wednesday, 20th May
Delivery expected between Tuesday, 19th May and Wednesday, 20th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
Suitable for exams in September, December 2025, March and June 2026
-
Product ID / ISBN / EAN 9781035535699 Publisher BPP Learning Media Format Paperback Condition New Language English Publication Date 15 Mar 2026 Width 29.2 cm Height 20.8 cm Depth 2.7 cm
Suitable for exams in September, December 2025, March and June 2026
| Product ID / ISBN / EAN | 9781035535699 |
|---|---|
| Publisher | BPP Learning Media |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 15 Mar 2026 |
| Width | 29.2 cm |
| Height | 20.8 cm |
| Depth | 2.7 cm |