15% off
AK Press Paperback English
Against The State
Anarchists and Comrades at War in Spain, Myanmar, and Rojava
By James Stout
Regular price
£18.00
£15.30
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
AK Press Paperback English
Against The State
Anarchists and Comrades at War in Spain, Myanmar, and Rojava
By James Stout
Regular price
£18.00
£15.30
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781849355452 Publisher AK Press Format Paperback Condition New Language English Publication Date 5 Feb 2026 Number of Pages 312 Width 15.2 cm Height 22.8 cm Depth 2.3 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781849355452 |
|---|---|
| Publisher | AK Press |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 5 Feb 2026 |
| Number of Pages | 312 |
| Width | 15.2 cm |
| Height | 22.8 cm |
| Depth | 2.3 cm |