15% off
Helion & Company Paperback English
Airmen of Chernobyl
Aviation and the Chernobyl Nuclear Disaster, 1986
Regular price
£19.95
£16.95
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Helion & Company Paperback English
Airmen of Chernobyl
Aviation and the Chernobyl Nuclear Disaster, 1986
Regular price
£19.95
£16.95
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781804518687 Publisher Helion & Company Format Paperback Condition New Language English Publication Date 2 Dec 2025 Number of Pages 62 Width 29.7 cm Height 21.1 cm Depth 1.3 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781804518687 |
|---|---|
| Publisher | Helion & Company |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 2 Dec 2025 |
| Number of Pages | 62 |
| Width | 29.7 cm |
| Height | 21.1 cm |
| Depth | 1.3 cm |