Yale University Press Hardback English
Alfred Dreyfus
The Man at the Center of the Affair
Regular price
£16.99
- Unit price
- / per
Yale University Press Hardback English
Alfred Dreyfus
The Man at the Center of the Affair
Regular price
£16.99
- Unit price
- / per
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
An insightful new biography of the central figure of the Dreyfus Affair, focused on the man himself and based on newly accessible documents
-
Product ID / ISBN / EAN 9780300254006 Publisher Yale University Press Format Hardback Condition New Language English Publication Date 26 Mar 2024 Number of Pages 224 Width 22.0 cm Height 15.7 cm Depth 2.7 cm
An insightful new biography of the central figure of the Dreyfus Affair, focused on the man himself and based on newly accessible documents
| Product ID / ISBN / EAN | 9780300254006 |
|---|---|
| Publisher | Yale University Press |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 26 Mar 2024 |
| Number of Pages | 224 |
| Width | 22.0 cm |
| Height | 15.7 cm |
| Depth | 2.7 cm |