Maverick Arts Publishing Paperback English
All I Want is an Octopus
Regular price
£7.99
- Unit price
- / per
Maverick Arts Publishing Paperback English
All I Want is an Octopus
Regular price
£7.99
- Unit price
- / per
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
An octopus seems like the perfect pet, but Dad and Mum will need convincing...luckily Gran seems to be on the same wave-length!
-
Product ID / ISBN / EAN 9781848867390 Publisher Maverick Arts Publishing Format Paperback Condition New Language English Publication Date 28 Jun 2021 Number of Pages 32 Width 26.0 cm Height 26.5 cm Depth 0.8 cm
An octopus seems like the perfect pet, but Dad and Mum will need convincing...luckily Gran seems to be on the same wave-length!
| Product ID / ISBN / EAN | 9781848867390 |
|---|---|
| Publisher | Maverick Arts Publishing |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 28 Jun 2021 |
| Number of Pages | 32 |
| Width | 26.0 cm |
| Height | 26.5 cm |
| Depth | 0.8 cm |