15% off
Straightforward Publishing Paperback English
An Emerald Guide to Criminal Law
Revised Edition
Regular price
£10.99
£9.34
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Straightforward Publishing Paperback English
An Emerald Guide to Criminal Law
Revised Edition
Regular price
£10.99
£9.34
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781802364682 Publisher Straightforward Publishing Format Paperback Condition New Language English Publication Date 25 Feb 2026 Number of Pages 172 Width 14.9 cm Height 20.9 cm Depth 1.8 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781802364682 |
|---|---|
| Publisher | Straightforward Publishing |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 25 Feb 2026 |
| Number of Pages | 172 |
| Width | 14.9 cm |
| Height | 20.9 cm |
| Depth | 1.8 cm |