15% off
Thames & Hudson Ltd Paperback English
Art: The Whole Story
Edited by Stephen Farthing
Regular price
£25.00
£21.25
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Thames & Hudson Ltd Paperback English
Art: The Whole Story
Edited by Stephen Farthing
Regular price
£25.00
£21.25
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
An updated edition of this hugely successful book, the most accessible history of world art ever assembled.
-
Product ID / ISBN / EAN 9780500294468 Publisher Thames & Hudson Ltd Format Paperback Condition New Language English Publication Date 4 Oct 2018 Number of Pages 576 Width 17.8 cm Height 24.1 cm Depth 4.0 cm
An updated edition of this hugely successful book, the most accessible history of world art ever assembled.
| Product ID / ISBN / EAN | 9780500294468 |
|---|---|
| Publisher | Thames & Hudson Ltd |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 4 Oct 2018 |
| Number of Pages | 576 |
| Width | 17.8 cm |
| Height | 24.1 cm |
| Depth | 4.0 cm |