15% off
Carcanet Press Ltd Paperback English
Catullus: Shibari Carmina
Regular price
£12.99
£11.04
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Carcanet Press Ltd Paperback English
Catullus: Shibari Carmina
Regular price
£12.99
£11.04
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
An erotic, humorous, inventive translation of the late Roman poet Catullus through the lens of shibari (Japanese rope bondage).
-
Product ID / ISBN / EAN 9781800170742 Publisher Carcanet Press Ltd Format Paperback Condition New Language English Publication Date 25 Mar 2021 Number of Pages 112 Width 21.6 cm Height 13.5 cm Depth 1.3 cm
An erotic, humorous, inventive translation of the late Roman poet Catullus through the lens of shibari (Japanese rope bondage).
| Product ID / ISBN / EAN | 9781800170742 |
|---|---|
| Publisher | Carcanet Press Ltd |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 25 Mar 2021 |
| Number of Pages | 112 |
| Width | 21.6 cm |
| Height | 13.5 cm |
| Depth | 1.3 cm |