15% off
Michael Wiese Productions Paperback English
Cinematography for Directors, 2nd Edition
A Guide for Creative Collaboration
Regular price
£27.50
£23.37
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Michael Wiese Productions Paperback English
Cinematography for Directors, 2nd Edition
A Guide for Creative Collaboration
Regular price
£27.50
£23.37
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Tuesday, 19th May and Wednesday, 20th May
Delivery expected between Tuesday, 19th May and Wednesday, 20th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781615932740 Publisher Michael Wiese Productions Format Paperback Condition New Language English Publication Date 1 Apr 2020 Number of Pages 300 Width 25.4 cm Height 17.9 cm Depth 2.0 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781615932740 |
|---|---|
| Publisher | Michael Wiese Productions |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 1 Apr 2020 |
| Number of Pages | 300 |
| Width | 25.4 cm |
| Height | 17.9 cm |
| Depth | 2.0 cm |