Briscoe Ctr for Amer History Ut-Austin Hardback English
Courting History
A Supreme Court Historian Reflects on His Life and Career
Regular price
£24.99
- Unit price
- / per
Briscoe Ctr for Amer History Ut-Austin Hardback English
Courting History
A Supreme Court Historian Reflects on His Life and Career
Regular price
£24.99
- Unit price
- / per
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781953480163 Publisher Briscoe Ctr for Amer History Ut-Austin Format Hardback Condition New Language English Publication Date 31 May 2025 Number of Pages 304 Width 16.1 cm Height 23.8 cm Depth 2.4 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781953480163 |
|---|---|
| Publisher | Briscoe Ctr for Amer History Ut-Austin |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 31 May 2025 |
| Number of Pages | 304 |
| Width | 16.1 cm |
| Height | 23.8 cm |
| Depth | 2.4 cm |