Dio Press Inc Paperback English
Criticality and Teachers' Work
A Collection of Essays from the Critical Pedagogy Networker, 1988-2002
Edited by John Smyth
Regular price
£34.99
- Unit price
- / per
Dio Press Inc Paperback English
Criticality and Teachers' Work
A Collection of Essays from the Critical Pedagogy Networker, 1988-2002
Edited by John Smyth
Regular price
£34.99
- Unit price
- / per
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781645042037 Publisher Dio Press Inc Format Paperback Condition New Language English Publication Date 20 Jan 2021 Number of Pages 330 Width 15.6 cm Height 23.3 cm Depth 2.0 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781645042037 |
|---|---|
| Publisher | Dio Press Inc |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 20 Jan 2021 |
| Number of Pages | 330 |
| Width | 15.6 cm |
| Height | 23.3 cm |
| Depth | 2.0 cm |