Dio Press Inc Paperback English
Duoethnographic Encounters
Opening Spaces for Difficult Dialogues in Times of Uncertainty
Edited by Teresa Anne Fowler
Regular price
£39.99
- Unit price
- / per
Dio Press Inc Paperback English
Duoethnographic Encounters
Opening Spaces for Difficult Dialogues in Times of Uncertainty
Edited by Teresa Anne Fowler
Regular price
£39.99
- Unit price
- / per
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781645040781 Publisher Dio Press Inc Format Paperback Condition New Language English Publication Date 27 Jan 2021 Number of Pages 192 Width 23.4 cm Height 15.4 cm Depth 1.2 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781645040781 |
|---|---|
| Publisher | Dio Press Inc |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 27 Jan 2021 |
| Number of Pages | 192 |
| Width | 23.4 cm |
| Height | 15.4 cm |
| Depth | 1.2 cm |