Yale University Press Hardback English
Elie Wiesel
Confronting the Silence
Regular price
£20.00
- Unit price
- / per
Yale University Press Hardback English
Elie Wiesel
Confronting the Silence
Regular price
£20.00
- Unit price
- / per
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
An intimate look at Elie Wiesel, author of the seminal Holocaust memoir Night and recipient of the Nobel Peace Prize
-
Product ID / ISBN / EAN 9780300228984 Publisher Yale University Press Format Hardback Condition New Language English Publication Date 20 Jun 2023 Number of Pages 360 Width 21.8 cm Height 15.7 cm Depth 2.7 cm
An intimate look at Elie Wiesel, author of the seminal Holocaust memoir Night and recipient of the Nobel Peace Prize
| Product ID / ISBN / EAN | 9780300228984 |
|---|---|
| Publisher | Yale University Press |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 20 Jun 2023 |
| Number of Pages | 360 |
| Width | 21.8 cm |
| Height | 15.7 cm |
| Depth | 2.7 cm |