Ekdoseis Pataki Paperback English
Ellinika B - Greek Course (book with audio download)
Book and 3 audio CDs
Regular price
£52.95
- Unit price
- / per
Ekdoseis Pataki Paperback English
Ellinika B - Greek Course (book with audio download)
Book and 3 audio CDs
Regular price
£52.95
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
FREE Express Tracked Delivery
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9789601628165 Publisher Ekdoseis Pataki Format Paperback Condition New Language English Publication Date 9 May 2024 Number of Pages 390 Width 28.6 cm Height 23.2 cm Depth 3.0 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9789601628165 |
|---|---|
| Publisher | Ekdoseis Pataki |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 9 May 2024 |
| Number of Pages | 390 |
| Width | 28.6 cm |
| Height | 23.2 cm |
| Depth | 3.0 cm |