15% off
Crossway Books Leather / fine binding English
ESV Large Print Personal Size Bible, Red Letter
Regular price
£36.99
£31.44
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Crossway Books Leather / fine binding English
ESV Large Print Personal Size Bible, Red Letter
Regular price
£36.99
£31.44
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
The ESV Large Print Personal Size Bible features highly readable Bible text in a convenient format.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781433593093 Publisher Crossway Books Format Leather / fine binding Condition New Language English Publication Date 25 Apr 2024 Number of Pages 1952 Width 22.8 cm Height 15.0 cm Depth 4.3 cm
The ESV Large Print Personal Size Bible features highly readable Bible text in a convenient format.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781433593093 |
|---|---|
| Publisher | Crossway Books |
| Format | Leather / fine binding |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 25 Apr 2024 |
| Number of Pages | 1952 |
| Width | 22.8 cm |
| Height | 15.0 cm |
| Depth | 4.3 cm |