Netherlands Architecture Institute (NAi Uitgevers/Publishers) Hardback English
Exactitudes Final Edition - Ari Versluis & Ellie Uyttenbroek
Regular price
£69.00
- Unit price
- / per
Netherlands Architecture Institute (NAi Uitgevers/Publishers) Hardback English
Exactitudes Final Edition - Ari Versluis & Ellie Uyttenbroek
Regular price
£69.00
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
FREE Express Tracked Delivery
Delivery expected between Monday, 18th May and Tuesday, 19th May
Delivery expected between Monday, 18th May and Tuesday, 19th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9789462089594 Publisher Netherlands Architecture Institute (NAi Uitgevers/Publishers) Format Hardback Condition New Language English Publication Date 11 Nov 2025 Number of Pages 440 Width 24.8 cm Height 32.0 cm Depth 4.2 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9789462089594 |
|---|---|
| Publisher | Netherlands Architecture Institute (NAi Uitgevers/Publishers) |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 11 Nov 2025 |
| Number of Pages | 440 |
| Width | 24.8 cm |
| Height | 32.0 cm |
| Depth | 4.2 cm |