15% off
FOGGY BOTTOM BOOKS Hardback English
Foggy Bottom
A Garden To Share
By ADRIAN BLOOM
Regular price
£50.00
£42.50
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
FOGGY BOTTOM BOOKS Hardback English
Foggy Bottom
A Garden To Share
By ADRIAN BLOOM
Regular price
£50.00
£42.50
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Express Tracked Delivery
Delivery expected between Tuesday, 2nd June and Wednesday, 3rd June
Delivery expected between Tuesday, 2nd June and Wednesday, 3rd June
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
A fascinating journey over 57 years in the creation of Adrian Bloom’s own garden from a flat grazing meadow into one of Britain’s most beautiful all seasons gardens.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781919604213 Publisher FOGGY BOTTOM BOOKS Format Hardback Condition New Language English Publication Date 5 May 2023 Number of Pages 428 Width 22.3 cm Height 26.0 cm Depth 3.6 cm
A fascinating journey over 57 years in the creation of Adrian Bloom’s own garden from a flat grazing meadow into one of Britain’s most beautiful all seasons gardens.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781919604213 |
|---|---|
| Publisher | FOGGY BOTTOM BOOKS |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 5 May 2023 |
| Number of Pages | 428 |
| Width | 22.3 cm |
| Height | 26.0 cm |
| Depth | 3.6 cm |