15% off
Helion & Company Hardback English
Ham & Jam
6th Airborne Division in Normandy - Generating Combat Effectiveness: November 1942 – September 1944
Regular price
£35.00
£29.75
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Helion & Company Hardback English
Ham & Jam
6th Airborne Division in Normandy - Generating Combat Effectiveness: November 1942 – September 1944
Regular price
£35.00
£29.75
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781915070852 Publisher Helion & Company Format Hardback Condition New Language English Publication Date 13 Sep 2022 Number of Pages 270 Width 25.1 cm Height 17.6 cm Depth 1.6 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781915070852 |
|---|---|
| Publisher | Helion & Company |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 13 Sep 2022 |
| Number of Pages | 270 |
| Width | 25.1 cm |
| Height | 17.6 cm |
| Depth | 1.6 cm |