15% off
Oscar Riera Ojeda Publishers Limited Hardback English
Highland Park
Alterstudio (Masterpiece Series)
By Casey Dunn
Regular price
£40.00
£34.00
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Oscar Riera Ojeda Publishers Limited Hardback English
Highland Park
Alterstudio (Masterpiece Series)
By Casey Dunn
Regular price
£40.00
£34.00
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
Features insightful essays from the esteemed architects / authors Marlon Blackwell, Robert McCarter and Carlos Jimenez
-
Product ID / ISBN / EAN 9781946226778 Publisher Oscar Riera Ojeda Publishers Limited Format Hardback Condition New Language English Publication Date 3 Apr 2025 Number of Pages 200 Width 22.1 cm Height 28.4 cm Depth 2.4 cm
Features insightful essays from the esteemed architects / authors Marlon Blackwell, Robert McCarter and Carlos Jimenez
| Product ID / ISBN / EAN | 9781946226778 |
|---|---|
| Publisher | Oscar Riera Ojeda Publishers Limited |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 3 Apr 2025 |
| Number of Pages | 200 |
| Width | 22.1 cm |
| Height | 28.4 cm |
| Depth | 2.4 cm |