Set Margins' publications Paperback English
I Shivered Violently / Don’t be Startled in the Night
A networked essay on (dis)order, (il)legibility and (dis)orientation.
By Bryony Quinn
Regular price
£12.50
- Unit price
- / per
Set Margins' publications Paperback English
I Shivered Violently / Don’t be Startled in the Night
A networked essay on (dis)order, (il)legibility and (dis)orientation.
By Bryony Quinn
Regular price
£12.50
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9789083404127 Publisher Set Margins' publications Format Paperback Condition New Language English Publication Date 24 Mar 2024 Number of Pages 24 Width 21.8 cm Height 30.1 cm Depth 0.9 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9789083404127 |
|---|---|
| Publisher | Set Margins' publications |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 24 Mar 2024 |
| Number of Pages | 24 |
| Width | 21.8 cm |
| Height | 30.1 cm |
| Depth | 0.9 cm |