15% off
Die Gestalten Verlag Hardback English
Ikarus Invites the World's Best Chefs
Exceptional Recipes and International Chefs in Portrait: Volume 8
By Korda
Regular price
£65.00
£55.25
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Die Gestalten Verlag Hardback English
Ikarus Invites the World's Best Chefs
Exceptional Recipes and International Chefs in Portrait: Volume 8
By Korda
Regular price
£65.00
£55.25
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Express Tracked Delivery
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9783967040289 Publisher Die Gestalten Verlag Format Hardback Condition New Language English Publication Date 26 Jul 2022 Number of Pages 344 Width 34.2 cm Height 26.0 cm Depth 3.8 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9783967040289 |
|---|---|
| Publisher | Die Gestalten Verlag |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 26 Jul 2022 |
| Number of Pages | 344 |
| Width | 34.2 cm |
| Height | 26.0 cm |
| Depth | 3.8 cm |