15% off
Helion & Company Paperback English
Imperial Bayonets
Tactics of the Napoleonic Battery, Battalion and Brigade as Found in Contemporary Regulations
Regular price
£29.95
£25.45
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Helion & Company Paperback English
Imperial Bayonets
Tactics of the Napoleonic Battery, Battalion and Brigade as Found in Contemporary Regulations
Regular price
£29.95
£25.45
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781914059582 Publisher Helion & Company Format Paperback Condition New Language English Publication Date 26 Jul 2021 Number of Pages 280 Width 17.0 cm Height 24.5 cm Depth 2.0 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781914059582 |
|---|---|
| Publisher | Helion & Company |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 26 Jul 2021 |
| Number of Pages | 280 |
| Width | 17.0 cm |
| Height | 24.5 cm |
| Depth | 2.0 cm |