15% off
Helion & Company Paperback English
Japanese Military Uniforms 1841-1929
From the fall of the Shogunate to the Russo-Japanese War
Regular price
£19.95
£16.95
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Helion & Company Paperback English
Japanese Military Uniforms 1841-1929
From the fall of the Shogunate to the Russo-Japanese War
Regular price
£19.95
£16.95
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781804517734 Publisher Helion & Company Format Paperback Condition New Language English Publication Date 18 Dec 2025 Number of Pages 88 Width 21.0 cm Height 29.7 cm Depth 0.6 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781804517734 |
|---|---|
| Publisher | Helion & Company |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 18 Dec 2025 |
| Number of Pages | 88 |
| Width | 21.0 cm |
| Height | 29.7 cm |
| Depth | 0.6 cm |