15% off
Steidl Publishers Hardback English
Jim Dine: With Fragile Spirit
Regular price
£55.00
£46.75
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Steidl Publishers Hardback English
Jim Dine: With Fragile Spirit
Regular price
£55.00
£46.75
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Express Tracked Delivery
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9783969991596 Publisher Steidl Publishers Format Hardback Condition New Language English Publication Date 9 Oct 2025 Number of Pages 400 Width 12.9 cm Height 19.5 cm Depth 6.4 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9783969991596 |
|---|---|
| Publisher | Steidl Publishers |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 9 Oct 2025 |
| Number of Pages | 400 |
| Width | 12.9 cm |
| Height | 19.5 cm |
| Depth | 6.4 cm |