15% off
Steidl Publishers Hardback English
Juergen Teller: Fashion Photography for America
1999-2016
Regular price
£40.00
£34.00
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Steidl Publishers Hardback English
Juergen Teller: Fashion Photography for America
1999-2016
Regular price
£40.00
£34.00
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched today with
FREE Express Tracked Delivery
Delivery expected between Friday, 22nd May and Saturday, 23rd May
Delivery expected between Friday, 22nd May and Saturday, 23rd May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9783969992951 Publisher Steidl Publishers Format Hardback Condition New Language English Publication Date 15 Feb 2024 Number of Pages 208 Width 28.0 cm Height 21.3 cm Depth 2.0 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9783969992951 |
|---|---|
| Publisher | Steidl Publishers |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 15 Feb 2024 |
| Number of Pages | 208 |
| Width | 28.0 cm |
| Height | 21.3 cm |
| Depth | 2.0 cm |