Adelaide Conflict Management Pty Ltd Paperback English
Leaders Who Lead
By Kate Russell
Regular price
£9.95
- Unit price
- / per
Adelaide Conflict Management Pty Ltd Paperback English
Leaders Who Lead
By Kate Russell
Regular price
£9.95
- Unit price
- / per
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781644678183 Publisher Adelaide Conflict Management Pty Ltd Format Paperback Condition New Language English Publication Date 5 Oct 2018 Number of Pages 120 Width 22.9 cm Height 15.2 cm Depth 0.7 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781644678183 |
|---|---|
| Publisher | Adelaide Conflict Management Pty Ltd |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 5 Oct 2018 |
| Number of Pages | 120 |
| Width | 22.9 cm |
| Height | 15.2 cm |
| Depth | 0.7 cm |