Gambit Publications Ltd Paperback English
Learn Chess
A Gold-medal Winner Explains How to Play and Win at Chess
By John Nunn
Regular price
£9.99
- Unit price
- / per
Gambit Publications Ltd Paperback English
Learn Chess
A Gold-medal Winner Explains How to Play and Win at Chess
By John Nunn
Regular price
£9.99
- Unit price
- / per
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781901983302 Publisher Gambit Publications Ltd Format Paperback Condition New Language English Publication Date 12 Jun 2000 Number of Pages 192 Width 12.7 cm Height 19.2 cm Depth 1.4 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781901983302 |
|---|---|
| Publisher | Gambit Publications Ltd |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 12 Jun 2000 |
| Number of Pages | 192 |
| Width | 12.7 cm |
| Height | 19.2 cm |
| Depth | 1.4 cm |