15% off
Helion & Company Hardback English
Lighting the Torch
The Tunisian Campaign and Forging an Allied Way of War 1942-43
By Sam Wallace
Regular price
£29.95
£25.45
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Helion & Company Hardback English
Lighting the Torch
The Tunisian Campaign and Forging an Allied Way of War 1942-43
By Sam Wallace
Regular price
£29.95
£25.45
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched today with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781804516652 Publisher Helion & Company Format Hardback Condition New Language English Publication Date 6 Feb 2026 Number of Pages 244 Width 25.2 cm Height 17.5 cm Depth 1.8 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781804516652 |
|---|---|
| Publisher | Helion & Company |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 6 Feb 2026 |
| Number of Pages | 244 |
| Width | 25.2 cm |
| Height | 17.5 cm |
| Depth | 1.8 cm |