15% off
Editions Skira Paris Paperback English
Lisa Fonssagrives-Penn (Bilingual edition)
Fashion Icon
Regular price
£34.00
£28.90
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Editions Skira Paris Paperback English
Lisa Fonssagrives-Penn (Bilingual edition)
Fashion Icon
Regular price
£34.00
£28.90
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9782370742384 Publisher Editions Skira Paris Format Paperback Condition New Language English Publication Date 11 Apr 2024 Number of Pages 208 Width 25.0 cm Height 19.5 cm Depth 1.9 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9782370742384 |
|---|---|
| Publisher | Editions Skira Paris |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 11 Apr 2024 |
| Number of Pages | 208 |
| Width | 25.0 cm |
| Height | 19.5 cm |
| Depth | 1.9 cm |