15% off
New York Review Books Paperback English
Love and Death in the American Novel
Regular price
£23.00
£19.55
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
New York Review Books Paperback English
Love and Death in the American Novel
Regular price
£23.00
£19.55
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781681379692 Publisher New York Review Books Format Paperback Condition New Language English Publication Date 21 Apr 2026 Number of Pages 512 Width 20.3 cm Height 13.1 cm Depth 2.8 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781681379692 |
|---|---|
| Publisher | New York Review Books |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 21 Apr 2026 |
| Number of Pages | 512 |
| Width | 20.3 cm |
| Height | 13.1 cm |
| Depth | 2.8 cm |