Maverick Arts Publishing Paperback English
Meet the Dinosaurs!
(White Band)
Regular price
£7.99
- Unit price
- / per
Maverick Arts Publishing Paperback English
Meet the Dinosaurs!
(White Band)
Regular price
£7.99
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
Join Finn and Zeek, two alien tour guides, as they find out about dinosaurs. From the Tyrannosaurus Rex to the Triceratops, there’s plenty to learn!
-
Product ID / ISBN / EAN 9781835110164 Publisher Maverick Arts Publishing Format Paperback Condition New Language English Publication Date 3 Oct 2024 Number of Pages 32 Width 15.1 cm Height 20.9 cm Depth 0.6 cm
Join Finn and Zeek, two alien tour guides, as they find out about dinosaurs. From the Tyrannosaurus Rex to the Triceratops, there’s plenty to learn!
| Product ID / ISBN / EAN | 9781835110164 |
|---|---|
| Publisher | Maverick Arts Publishing |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 3 Oct 2024 |
| Number of Pages | 32 |
| Width | 15.1 cm |
| Height | 20.9 cm |
| Depth | 0.6 cm |