Four Courts Press Ltd Hardback English
Michael Healy 1873-1941
An Tur Gloine's stained glass pioneer
By David Caron
Regular price
£50.00
- Unit price
- / per
Four Courts Press Ltd Hardback English
Michael Healy 1873-1941
An Tur Gloine's stained glass pioneer
By David Caron
Regular price
£50.00
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
FREE Express Tracked Delivery
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781801510813 Publisher Four Courts Press Ltd Format Hardback Condition New Language English Publication Date 6 Oct 2023 Number of Pages 352 Width 27.1 cm Height 20.1 cm Depth 3.5 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781801510813 |
|---|---|
| Publisher | Four Courts Press Ltd |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 6 Oct 2023 |
| Number of Pages | 352 |
| Width | 27.1 cm |
| Height | 20.1 cm |
| Depth | 3.5 cm |