15% off
Prolog Paperback Polish
Mowie po polsku. Cwiczenia dla obcokrajowcow. Poziom A1 i A2
Regular price
£22.50
£19.12
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Prolog Paperback Polish
Mowie po polsku. Cwiczenia dla obcokrajowcow. Poziom A1 i A2
Regular price
£22.50
£19.12
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched today with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9788395833786 Publisher Prolog Format Paperback Condition New Language Polish Publication Date 2 Dec 2021 Number of Pages 128 Width 24.8 cm Height 20.0 cm Depth 1.0 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9788395833786 |
|---|---|
| Publisher | Prolog |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | Polish |
| Publication Date | 2 Dec 2021 |
| Number of Pages | 128 |
| Width | 24.8 cm |
| Height | 20.0 cm |
| Depth | 1.0 cm |