Jaypee Brothers Medical Publishers Paperback English
MRI Made Easy (for Beginners)
Regular price
£34.00
- Unit price
- / per
Jaypee Brothers Medical Publishers Paperback English
MRI Made Easy (for Beginners)
Regular price
£34.00
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
FREE Express Tracked Delivery
Delivery expected between Tuesday, 2nd June and Wednesday, 3rd June
Delivery expected between Tuesday, 2nd June and Wednesday, 3rd June
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9789354655593 Publisher Jaypee Brothers Medical Publishers Format Paperback Condition New Language English Publication Date 27 May 2022 Number of Pages 240 Width 24.4 cm Height 15.8 cm Depth 1.2 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9789354655593 |
|---|---|
| Publisher | Jaypee Brothers Medical Publishers |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 27 May 2022 |
| Number of Pages | 240 |
| Width | 24.4 cm |
| Height | 15.8 cm |
| Depth | 1.2 cm |