Four Courts Press Ltd Hardback English
National Hunt and Point-to-Point Racing in Ireland
A history
Regular price
£24.95
- Unit price
- / per
Four Courts Press Ltd Hardback English
National Hunt and Point-to-Point Racing in Ireland
A history
Regular price
£24.95
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781801511889 Publisher Four Courts Press Ltd Format Hardback Condition New Language English Publication Date 5 Sep 2025 Number of Pages 328 Width 24.7 cm Height 17.9 cm Depth 3.0 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781801511889 |
|---|---|
| Publisher | Four Courts Press Ltd |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 5 Sep 2025 |
| Number of Pages | 328 |
| Width | 24.7 cm |
| Height | 17.9 cm |
| Depth | 3.0 cm |