15% off
Upstart Press Ltd Paperback English
Nine Lives
New Zealand Writers on Notable New Zealanders
Regular price
£17.99
£15.29
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Upstart Press Ltd Paperback English
Nine Lives
New Zealand Writers on Notable New Zealanders
Regular price
£17.99
£15.29
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
High quality NZ writers and writing; Often interesting but not widely known subjects; Easy to read bites; Biography for people who don’t read biographies
-
Product ID / ISBN / EAN 9781990003370 Publisher Upstart Press Ltd Format Paperback Condition New Language English Publication Date 11 Nov 2021 Number of Pages 224 Width 14.9 cm Height 23.2 cm Depth 1.7 cm
High quality NZ writers and writing; Often interesting but not widely known subjects; Easy to read bites; Biography for people who don’t read biographies
| Product ID / ISBN / EAN | 9781990003370 |
|---|---|
| Publisher | Upstart Press Ltd |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 11 Nov 2021 |
| Number of Pages | 224 |
| Width | 14.9 cm |
| Height | 23.2 cm |
| Depth | 1.7 cm |