15% off
Augsburg Fortress Publishers Hardback English
Organizing Life
Leadership and Human Flourishing
Regular price
£21.99
£18.69
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Augsburg Fortress Publishers Hardback English
Organizing Life
Leadership and Human Flourishing
Regular price
£21.99
£18.69
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781506481104 Publisher Augsburg Fortress Publishers Format Hardback Condition New Language English Publication Date 18 Nov 2025 Number of Pages 267 Width 22.7 cm Height 15.0 cm Depth 2.6 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781506481104 |
|---|---|
| Publisher | Augsburg Fortress Publishers |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 18 Nov 2025 |
| Number of Pages | 267 |
| Width | 22.7 cm |
| Height | 15.0 cm |
| Depth | 2.6 cm |