50% off
Kaplan Publishing Paperback English
P6 Advanced Taxation - Exam Kit
Regular price
£20.00
£10.00
Save 50%
- Unit price
- / per
Save 50%
50% off
Kaplan Publishing Paperback English
P6 Advanced Taxation - Exam Kit
Regular price
£20.00
£10.00
Save 50%
- Unit price
- / per
Save 50%
Dispatched today with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Wednesday, 27th May and Thursday, 28th May
Delivery expected between Wednesday, 27th May and Thursday, 28th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781784152376 Publisher Kaplan Publishing Format Paperback Condition New Language English Publication Date 1 Sep 2015 Width 29.3 cm Height 21.0 cm Depth 3.2 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781784152376 |
|---|---|
| Publisher | Kaplan Publishing |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 1 Sep 2015 |
| Width | 29.3 cm |
| Height | 21.0 cm |
| Depth | 3.2 cm |