Four Courts Press Ltd Hardback English
Palles
The Legal Legacy of the Last Lord Chief Baron
Edited by Noel McGrath
Regular price
£50.00
- Unit price
- / per
Four Courts Press Ltd Hardback English
Palles
The Legal Legacy of the Last Lord Chief Baron
Edited by Noel McGrath
Regular price
£50.00
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
FREE Express Tracked Delivery
Delivery expected between Tuesday, 2nd June and Wednesday, 3rd June
Delivery expected between Tuesday, 2nd June and Wednesday, 3rd June
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781801510356 Publisher Four Courts Press Ltd Format Hardback Condition New Language English Publication Date 17 Jun 2022 Number of Pages 256 Width 24.2 cm Height 16.4 cm Depth 2.9 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781801510356 |
|---|---|
| Publisher | Four Courts Press Ltd |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 17 Jun 2022 |
| Number of Pages | 256 |
| Width | 24.2 cm |
| Height | 16.4 cm |
| Depth | 2.9 cm |