SAP Press Hardback English
Practical Recipes for Modern Programming
By Fabian Lupa
Regular price
£74.99
- Unit price
- / per
SAP Press Hardback English
Practical Recipes for Modern Programming
By Fabian Lupa
Regular price
£74.99
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
FREE Express Tracked Delivery
Delivery expected between Monday, 18th May and Tuesday, 19th May
Delivery expected between Monday, 18th May and Tuesday, 19th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781493227778 Publisher SAP Press Format Hardback Condition New Language English Publication Date 22 Jan 2026 Number of Pages 600 Width 26.4 cm Height 18.4 cm Depth 2.8 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781493227778 |
|---|---|
| Publisher | SAP Press |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 22 Jan 2026 |
| Number of Pages | 600 |
| Width | 26.4 cm |
| Height | 18.4 cm |
| Depth | 2.8 cm |