15% off
Helion & Company Hardback English
Prelude to Berlin
The Red Army's Offensive Operations in Poland and Eastern Germany, 1945
Regular price
£45.00
£38.25
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Helion & Company Hardback English
Prelude to Berlin
The Red Army's Offensive Operations in Poland and Eastern Germany, 1945
Regular price
£45.00
£38.25
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched today with
FREE Express Tracked Delivery
Delivery expected between Friday, 22nd May and Saturday, 23rd May
Delivery expected between Friday, 22nd May and Saturday, 23rd May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781806721573 Publisher Helion & Company Format Hardback Condition New Language English Publication Date 27 Nov 2025 Number of Pages 636 Width 17.7 cm Height 25.2 cm Depth 4.2 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781806721573 |
|---|---|
| Publisher | Helion & Company |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 27 Nov 2025 |
| Number of Pages | 636 |
| Width | 17.7 cm |
| Height | 25.2 cm |
| Depth | 4.2 cm |