15% off
David Zwirner Hardback English
Raymond Pettibon: Nervous Breakdown
By Kim Gordon
Regular price
£45.00
£38.25
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
David Zwirner Hardback English
Raymond Pettibon: Nervous Breakdown
By Kim Gordon
Regular price
£45.00
£38.25
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Express Tracked Delivery
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
A comprehensive catalogue of Raymond Pettibon’s album covers, showcasing his indelible mark on contemporary culture from the 80s punk rock to today
-
Product ID / ISBN / EAN 9781644231838 Publisher David Zwirner Format Hardback Condition New Language English Publication Date 7 May 2026 Number of Pages 320 Width 24.5 cm Height 31.9 cm Depth 2.8 cm
A comprehensive catalogue of Raymond Pettibon’s album covers, showcasing his indelible mark on contemporary culture from the 80s punk rock to today
| Product ID / ISBN / EAN | 9781644231838 |
|---|---|
| Publisher | David Zwirner |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 7 May 2026 |
| Number of Pages | 320 |
| Width | 24.5 cm |
| Height | 31.9 cm |
| Depth | 2.8 cm |