15% off
Pen & Sword Books Ltd Paperback English
Relics of the Reich
The Buildings The Nazis Left Behind
Regular price
£14.99
£12.74
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Pen & Sword Books Ltd Paperback English
Relics of the Reich
The Buildings The Nazis Left Behind
Regular price
£14.99
£12.74
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
Relics of the Reich is the story of what happened to the buildings the Nazis left behind
-
Product ID / ISBN / EAN 9781399013116 Publisher Pen & Sword Books Ltd Format Paperback Condition New Language English Publication Date 18 Oct 2021 Number of Pages 216 Width 23.3 cm Height 15.6 cm Depth 1.9 cm
Relics of the Reich is the story of what happened to the buildings the Nazis left behind
| Product ID / ISBN / EAN | 9781399013116 |
|---|---|
| Publisher | Pen & Sword Books Ltd |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 18 Oct 2021 |
| Number of Pages | 216 |
| Width | 23.3 cm |
| Height | 15.6 cm |
| Depth | 1.9 cm |